piatok 23. decembra 2016

Advent 2016


Ahojte :D :D
Vítam vás všetkých u nového a zároveň posledného článku z projektu Advent 2016. Dúfam ,že sa vám tento projekt páčil a , že vám spríjemnili čakanie na tie najkrajšie sviatky v roku. Dnes máme 23.decembra a do Vianoc nám chýba už iba 1 deň. Zajtra už máme Vianoce. Ja sa už neviem dočkať a vy ? 
Dnes sa budeme venovať knihe s názvom Nech sneží , ktorá je zmes 3 príbehov od týchto autorov : Mauren Johnson , John Green a Lauren Myracle. Táto kniha sa neskutočne hodí k Vianociam je to zmes 3 uzimených a ľúbostných príbehov. Knihu som čítala a veľmi ma zaujala , určite odporúčam. Tu vám v prípade záujmu prinášam k nej opis : 

Na Štedrý večer sa na mestečko Gracetown zosype bohatá snehová nádielka. Zasnežená vianočná krajina je síce hotová idylka, ale všetko s mierou. Pre nezjazdné cesty a metrové záveje kolabuje doprava a kalamita je na svete. Trom mladým ľuďom a ich priateľom v okamihu prekazí sviatočné plány a zdá sa, že ich čaká najhoršia noc v živote. Veď kto by chcel namiesto rozbaľovania darčekov uviaznuť vo vlaku bez elektriny, riskovať život kvôli štrnástim upišťaným roztlieskavačkám či zháňať miniprasiatko v skolabovanom meste? Iba ak by sa katastrofa zmenila na skutočné čaro Vianoc... 
Dojímavé, zábavné, čarovné – tri skvelé príbehy od trojice najpredávanejších autorov pre mládež!
Toto je už z dnešného článku všetko dúfam, že sa vám páčil a , že tu opäť zavítate aj zajtra pretože mám pre vás ešte špeciálny vianočný článok . Zatiaľ vám prajem príjemný zvyšok večera s trávený so svojou rodinou.


Žiadne komentáre: