piatok 23. februára 2018

Odvrátená tvár lásky

Ahojte :D :D
Milí čitatelia, vítam vás pri novom článku. Dnes mám pre vás recenziu na Odvrátenú tvár lásky od Colleen Hoover. Knihu som čítala prvýkrát v češtine a teraz druhýkrát v slovenčine. A ako sa mi kniha páčila ? To vám prezradím v dnešnom článku. 
♡♡♡
Názov knihy: Odvrátená tvár lásky
Originálny názov: Ugly Love
Autor: Colleen Hoover
Jazyk: slovenský 
Vydavateľstvo: Ikar
Počet strán: 320
Rozmer: 150×230 mm

Väzba: pevná s prebalom
Rok vydania: 2016
♡♡♡
Tate Collinsová sa nezaľúbi na prvý pohľad, keď sa stretne s tajomným a príťažlivým pilotom Milesom Archerom. Nezájdu ani tak ďaleko, aby sa z nich stali dobrí priatelia. Jediné, čo majú Tate a Miles spoločné, je vzájomná fyzická príťažlivosť, ktorú nedokážu potlačiť. Keď ich vášne prepuknú naplno, uzavrú akúsi dohodu. Miles nehľadá lásku, pretože má za sebou nešťastnú skúsenosť z minulosti, a Tate na ňu pre školu a prácu nemá čas – takže im zostáva len spoločný sex. Zdá sa, že to bude fungovať, ak Tate dodrží dve Milesove pravidlá: nikdy sa ho nebude pýtať na minulosť a nikdy od neho nebude čakať spoločnú budúcnosť. Lenže Tate čoskoro pochopí, že so záhadným, uzavretým a smutným Milesom chce prežiť oveľa viac. Napokon zaváha aj Miles, keď pochopí, že láska je silnejšia ako všetky pravidlá, sľuby a odhodlania, hoci vie mať aj svoju odvrátenú tvár.
♡♡♡
V Tatinom živote sú samí piloti ,a teraz doň vstupuje ďalší. Miles, kamarát jej brata Corbina ,ku ktorému sa Tate sťahuje a vďaka tomu spozná Milesa. Medzi Tate a Milesom hneď preskočí iskra. Nie, nie je to láska na prvý pohľad ,ale vzájomná fyzická príťažlivosť ,ktorá ich k sebe pripúta. Nechcú byť priateľmi ,ani párom ,teda hlavne Miles nechce. V minulosti prežil niečo ,čo v ňom prebudilo pocit ,že si lásku nezaslúži a ,že sa nedokáže do niekoho zamilovať. S Tate uzavrú dohodu ,ktorá zahrňuje spoločný sex a 2 pravidlá: ,,Nepýtaj sa na minulosť. Nepočítaj s budúcnosťou.´´Ako čas plynie pre Tate je ,čo raz ťažšie dodržiavať tieto pravidlá. Či chce alebo nechce začína Milesa milovať ,aj keď vie ,že on nič také nechce ,aj keď vie ,že sa kvôli tomu spáli ,nedokáže sa od Milesa odlúčiť. Túži byť s ním a brať si len tie kúsočky ,ktoré jej zo seba dokáže dať. Medzi Tate a Milesom prevláda spaľujúca vášeň ,ktorá sa začne premieňať na lásku. Dokáže sa Miles preniesť cez tiene minulosti a vpustiť Tate do svojho srdca ? 
♡♡♡
Toto je kniha ,ktorú dokáže človek prečítať na jeden dych. Nevedela som sa od tohto príbehu odtrhnúť. Horúce scény z prítomnosti striedajú bolestivé scény z minulosti. Štýl písania autorky je pútavý. Nevlečie sa. Počas čítania mi stránky ubiehali pred očami. Nestihla som ani zaregistrovať ,a bola som už na konci. Kniha vo mne vyvolala búrku pocitov. Z postáv som si veľmi obľúbila Tate, Milesa, Corbina (Tatinho brata ,ktorý  prispieval v príbehu svojím humorom), Iana (Milesovho najlepšieho kamaráta). Colleen Hoover si aj vďaka tejto knihe získala moje srdce ,a v budúcnosti si od nej určite ešte niečo rada prečítam. Odvrátená tvár lásky je nádherný príbeh ,ktorý odporúčam všetkým romantickým dušiam. Toto sa oplatí prečítať. 
                                                ♡♡♡
Hodnotenie: 5
Odporúčam: ÁNO  Komu ?: romantikom, milovníkom silných príbehov a tím ,ktorí majú radi tvorbu Colleen Hoover
Cena: 13,21€ (Martinus)
Objednať môžete TU.
♡♡♡
Čítal už niekto z vás túto knihu ? Ak áno, aký máte na ňu názor ? Ak nie, chystáte sa na ňu ? Môžete mi napísať váš názor dolu do komentárov. Toto je už z dnešného článku všetko. Dúfam ,že sa vám páčil. Ja sa na vás teším opäť nabudúce ,zatiaľ sa majte pekne. Ahojte :D :D 
                                                                                                       Martina Karasová, Milujeme knihy


Žiadne komentáre: