piatok 16. decembra 2016

Advent 2016


Ahojte :D :D 
Ja vás vítam dnes u ďaľšieho nového článku z projektu Advent 2016. Všetkým vám chcem popriať pekný zvyšok piatkového večera aby ste si poriadne oddýchli či už dnes alebo cez celý víkend. Dnes je 16.decembra a do Vianoc nám chýba ešte 8 dní. Tento víkend je posledným pred Vianocami a táto nedeľa bude už 4.adventná. Tak si ho riadne užite pretože po víkende nastane riadna makačka (pečenie , zdobenie , upratovanie a dokupovanie darčekov v niektorých prípadoch aj kupovanie). Ale pri tomto všetkom strese nezabúdajte , že to najdôležitejšie na Vianociach nie sú dokonalé darčeky a pocit musím mať toho najviac ale rodina na , ktorej hlavne záleží. No takže poďme sa nachvíľu odreagovať od stresu a všetkých tých povinností, ktoré nás čakajú a poďme sa radšej namiesto toho venovať našemu projektu :
Dnes sa budeme venovať knihe s názvom Iskra v popole od spisovateľky Sabby Tahir , ktorá sa tu už raz objavila v podobe recenzie. Preto vám tu dnes opis pridávať nebudem ale namiesto neho vám tu nechám odkaz odkiaľ si budete môcť prečítať k nej tú recenziu : http://milovnici-knih.blogspot.sk/2016/10/1recenzia-iskra-v-popole.html 
No to je už z dnešného článku všetko dúfam , že sa vám páčil a , že tu opäť zavítate zajtra a nenecháte si újsť nový článok.


Žiadne komentáre: