utorok 20. decembra 2016

Advent 2016


Ahojte :D :D
Vítam vás všetkých u nového článku z projektu Advent 2016. Dnes máme 20.decembra a do Vianoc nám chýbajú ešte 4 dni . Vianoce sa nám čo raz viacej približujú a to by pre nás malo byť znakom aby sme boli milí a dobrí ku všetkým a pomohli im keď to najviac budú potrebovať.
Dnes sa budeme venovať knihe s názvom Diamantový dvor od spisovateľky Richelle Mead. Kniha ma zaujala svojím obalom aj popisom a určite by som si ju rada prečítala aj v budúcnosti a myslím si , že by mohla zaujať aj vás. Tu vám prinášam k nej opis zkopírovaný z Martinusu : 

Podľahnite čaru prepychových palácov a nekonečného bohatstva v príbehu mladej šľachtičnej Adelaide, ktorá sa musí vydávať za slúžku, aby unikla vopred dohodnutému manželstvu. Ak to však chce dokázať, musí vstúpiť na Diamantový dvor, čo však nie je len obyčajná škola, kde sa mladé chudobné dievčatá učia spôsobom vysokopostavených dám, ktorým sú súdení bohatí a mocní manželia. Adelaide vo svojej príprave, samozrejme, exceluje, a dokonca sa jej podarí pred všetkými utajiť svoj skutočný pôvod. Pred všetkými, až na Cedrica, syna zámožného majiteľa Diamantového dvora. Aj Cedric však skrýva mnohé tajomstvá. No potom Adelaide padne do oka mocnému guvernérovi a hrozí, že Cedricove a Adelaidine tajomstvá vyplávajú vo svetle ich vzájomnej príťažlivosti na povrch. Ak podľahnú láske, hrozí im škandál obrovských rozmerov, poškvrnenie povesti Diamantového dvora a zaľúbencov čaká život vydedencov kdesi na kraji obývaného sveta...
Koho môže kniha zaujať: Všetkých milovníkov tínedžerskej literatúry alebo fantasy literatúry.

No to je už z dnešného článku na dnes všetko ja sa s vami lúčim a teším sa na vás zas opäť zajtra dovtedy sa majte pekne.

Žiadne komentáre: