utorok 13. decembra 2016

Advent 2016


Ahojte :D :D
Vítam vás všetkých u ďalšieho článku z projektu Advent 2016. Dnes máme 13.decembra a do Vianoc nám chýba ešte 11 dní. Keďže Vianoce sú hlavne o láske tak aj kniha , ktorá sa objaví v tomto článku bude súvisieť s láskou . Nebude to asi úplná romantika ale snáď niekoho zaujme. Poďme na to :
Nebudem vás už ďalej napínať , dnes sa budeme venovať knihe s názvom Odvrátená tvár lásky od spisovateľky Collen Hoover. Kniha ma celkom zaujala svojím obalom aj opisom.Knihu som nečítala ale vypadá celkom dobre.Nie to tak úplne k Vianociam ale myslím si , že by sa našiel niekto koho by mohla zaujať. Tu vám prinášam opis zkopírovaný z Martinusu:

Chcel iba sex. A ona tiež...
Tate Collinsová sa nezaľúbi na prvý pohľad, keď sa stretne s tajomným a príťažlivým pilotom Milesom Archerom. Nezájdu ani tak ďaleko, aby sa z nich stali dobrí priatelia. Jediné, čo majú Tate a Miles spoločné, je vzájomná fyzická príťažlivosť, ktorú nedokážu potlačiť. Keď ich vášne prepuknú naplno, uzavrú akúsi dohodu. Miles nehľadá lásku, pretože má za sebou nešťastnú skúsenosť z minulosti, a Tate na ňu pre školu a prácu nemá čas – takže im zostáva len spoločný sex. Zdá sa, že to bude fungovať, ak Tate dodrží dve Milesove pravidlá: nikdy sa ho nebude pýtať na minulosť a nikdy od neho nebude čakať spoločnú budúcnosť. Lenže Tate čoskoro pochopí, že so záhadným, uzavretým a smutným Milesom chce prežiť oveľa viac. Napokon zaváha aj Miles, keď pochopí, že láska je silnejšia ako všetky pravidlá, sľuby a odhodlania, hoci vie mať aj svoju odvrátenú tvár.
No ja sa s vami dnes lúčim dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a , že tu opäť zavítate prajem vám ešte pekný zvyšok večera majte sa pekne .

Žiadne komentáre: