piatok 2. decembra 2016

Advent 2016


Ahojte :D :D
Vítam vás všetkých u nového článku z nového projektu Advent 2016. Dnes je už 2.december.Neuveriteľne ako ten čas letí veď len pred nedávnom bol 1.september, len pred nedávnom bol začiatok školského roka a teraz sa pomaly približuje 1.polrok a s ním aj polročné vysvedčenie pre mnohých z nás dôležité pretože nám pôjde na stredné školy a môže nám pomôcť s prijatím na stredné školy. Ale kým tento čas nastane čaká nás ešte dvojtýždňový  oddych strávený s rodinou počas najkrajších sviatkov v roku a to sú Vianoce , ktoré sa nám pomaly približujú. Čakanie na tieto sviatky môžete stráviť spoločne s týmto blogom a to v ďalšiom článku z projektu Advent 2016 , ktorý nás dnes čaká. Tak poďme sa mu naplno venovať :
Dnes sa budeme venovať knihe Zavrieť oči a snívaj od spisovateľky Lucy Keating. Kniha prišla na trh v lete tohoto roku. Túto knihu som prečítala a mňa osobne veľmi nadchla. Dokázala som ju prečítať za 1 deň. Táto kniha má neskutočne pútavý dej . Vtiahne vás doň a už vás nepustí teda aspoň ja som to tak chápala.Na prvý pohľad vás kniha môže zaujať obalom rovnako ako mňa,ktorý je podľa mňa navrhnutý vynikajúco. Úplne vystihuje dej tejto knihy. 
Tu vám prinášam popis: 
Zavri oči a oddaj sa svojim snom, presne tak ako hlavná hrdinka tohto mierne uleteného príbehu Alice. Celé roky sníva o chlapcovi, s ktorým cestuje po svete a prežíva s ním množstvo krásnych a dobrodružných chvíľ. Až sa jedného dňa do seba bláznivo a beznádejne zaľúbia. Má to však jeden malý háčik – Max v skutočnosti neexistuje. Lenže keď sa Alice presťahuje do Bostonu, zrazu pred jej novou školou stojí chlapec, ktorý akoby vypadol z jej snového sveta...ale veď je to naozaj ON! Jej vysnívaný chalan! Nie je však taký, akého si ho Alice predstavovala, má komplikovanú povahu a je vzdorovitý. Kým hľadajú cestu k sebe, začnú sa okolo nich diať čudné veci, akoby sa ich sny zhmotňovali. Predstavy, sny a skutočnosť, kde je medzi nimi hranica, a vôbec, môže realita úplne nahradiť sny?

Ak vás táto kniha zaujala tak rovnako ako v predošlom článku vám tu zanechám odkazy kde si túto kniha budete môcť objednať a kúpiť:
Martinus⇛http://www.martinus.sk/?uItem=228455
Panta Rhei ⇛http://www.pantarhei.sk/knihy/pre-deti-a-mladez/pre-deti-a-mladez-ostatne/zavri-oci-a-snivaj.html
Bux⇛http://www.bux.sk/knihy/260638-zavri-oci-a-snivaj.html
Tak toto je z dnešného článku všetko ja sa s vami lúčim , dúfam,že sa vám dnešný článok páčil a teším sa na vás zas zajtra a chcem vám popriať ešte pekný zvyšok piatku , užite si ho naplno . :D :D


Žiadne komentáre: