štvrtok 15. decembra 2016

Advent 2016


Ahojte :D :D
Vítam vás všetkých u nového článku z projektu Advent 2016. Dnes je už 15.decembra a do Vianoc nám chýba ešte 9 dní je neuveriteľné ako rýchlo sa nám tie najkrajšie sviatky v roku približujú. Ak ale ešte stále nemáte kúpené vianočné darčeky  a nemáte potuchy čo kúpiť niekomu z vašich blízkych tak tým pádom určite pokračujte v čítaní : 
Dnes sa budeme venovať úžasnej a zároveň miestami aj zábavnej a moderne napísanej knihe s názvom Papierové mestá opäť napísanej rukou spisovateľa Johna Greena od , ktorého som vám tu včera pridala do článku knihu s názvom Na vine sú hviezdy , pokiaľ ste tento článok nečítali a chceli by ste si ho prečítať tak tu vám naň nechám odkaz : http://milovnici-knih.blogspot.sk/2016/12/advent-2016_14.html . Papierové mestá som čítala a celkom ma  táto kniha nadchla , videla som taktiež k nej aj film a v istých momentoch sa zhodoval aj s knihou. Kniha podľa mňa môže zaujať tých , ktorí majú radi nejaké to dobrodružstvo a  vo vekovej kategórii hlavne teenagerov ale mohla by zaujať aj niekoho vo vyššom veku . Určite vám ju odporúčam či už kúpiť ako darček alebo pre vás na čítanie.Ak vás zaujíma o čom táto kniha je tak tu vám prinášam opis zkopírovaný z Martinusu :


Margo Rothová-Spiegelmanová. Jej bláznivé dobrodružstvá sa zakaždým prehnali školou ako letná búrka: na gitare ju naučil hrať nejaký starký v polorozpadnutom dome v mississippskom Hot Coffee. Tri dni kočovala s cirkusantmi, lebo ich presvedčila, že by z nej mohla byť artistka. Na koncert The Mallionaires v St. Louis sa dostala tak, že sa vydávala za basgitaristovu frajerku, a keď ten s ňou naozaj chcel chodiť, poslala ho kadeľahšie. Jej najneuveriteľnejšie príhody sa vždy ukázali ako skutočné!

Tak do tejto dobrodružnej duše sa beznádejne zamiloval Quentin-Kvéčko Jacobsen, trochu zakríknutý chlapec z dobrej rodiny. Keď mu pojašená maturantka jednej noci vlezie do izby prezlečená za nindžu a odhodlaná vykonať jedenásť bodov neľútostnej pomsty nevernému frajerovi a bývalým kamarátom, Kvéčko neodmietne. To, čo povystrájajú, Quentina rovnako nadchne ako vyľaká. Lenže na druhý deň je Margo preč a zanechá po sebe len indície určené práve jemu. Vydáva sa teda na cestu plnú odbočiek, a čím bližšie je k cieľu, tým lepšie spoznáva skutočnú tvár priateľky – a možno aj svoju vlastnú.
Ak vás kniha zaujala a chceli by ste si ju kúpiť tak tu vám nechám odkazy odkiaľ si ju budete môcť objednať :
To je už z dnešného článku všetko dúfam , že sa vám páčil a , že som vám trošku pomohla s výberom darčeka. Ja sa s vami už lúčim a teším sa na vás zas zajtra pri novom článku, zatiaľ sa majte pekne a užite si ešte príjemný zvyšok večera.

Žiadne komentáre: