streda 14. decembra 2016

Advent 2016


Ahojte :D :D
Vítam vás všetkých u nového článku z nového projektu Advent 2016. Dnes vychádza článok v neskoršej dobe ako ste zvyknutí bohužiaľ som ho tu nestíhala dať skôr kvôli učeniu do školy. Preto bude dnešný článok aj kratší dúfam, že vám to nebude prekážať :
Dnes sa budeme venovať knihe s názvom Na vine sú hviezdy od Johna Greena , ktorá bola úžasne napísaná . Je to nádherná a dojemná kniha sama som ju čítala a určite vám ju odporúčam na čítanie či už pre seba alebo pre niekoho komu by ste ju mohli darovať. Tu máte k nej opis zkopírovaný z Martinusu: 
Najlepšia kniha roka 2012 sa dočkala filmového spracovania a dotlače!

Odkedy Hazel v trinástich rokoch diagnostikovali rakovinu štítnej žľazy v štvrtom štádiu, pripravovala sa na vlastnú smrť. Potom sa stal medicínsky zázrak a metastázy v pľúcach sa jej zmenšili. Odvtedy nechodí do školy, nemá priateľov a nevie, ako vyzerá normálny život. Je hadičkami pripútaná ku kyslíkovej fľaši a užíva silné lieky, aby sa nádory nerozširovali. Na nenávidenom stretnutí podpornej skupiny pre pacientov s rakovinou však spozná Augusta Watersa. Mladík má štýl, chorobu na ústupe a oči len pre ňu. S ním začne objavovať dosiaľ nepoznaný svet lásky na pomedzí života a smrti.

Dojímavý príbeh ocenil časopis Time ako najlepšiu knihu roka 2012 a po celosvetovom úspechu sa stal predlohou rovnomenného filmu, korý bude mať slovenskú premiéru 5. júna 2014.

Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil ja sa s vami pre dnes už lúčim a teším sa na vás opäť zajtra pri ďalšiom článku, zatiaľ sa majte pekne a užite si ešte pekný zvyšok večera.Žiadne komentáre: