pondelok 9. októbra 2017

Šťastne až naveky

Ahojte :D :D
Milí čitatelia, vítam vás pri novej recenzii. Dnešná recenzia je o knihe Šťastne až naveky od Kiery Cass. Túto autorku si myslím ,že pozná veľa ľudí. Je to autorka populárnej série Selekcie , ku ktorej je aj táto kniha. Táto kniha totižto obsahuje poviedky k sérii Selekcia. Na túto knihu som sa veľmi tešila a preto som bola neskutočne šťastná ,keď sa mi konečne dostala do rúk a mohla som si ju prečítať. Ak chcete vedieť ako sa mi páčila a či by som vám ju odporučila ,tak pokračujte v čítaní tohto článku. 

Názov knihy : Šťastne až naveky
Originálny názov : Happily Ever After
Autor : Kiera Cass
Jazyk : slovenský 
Séria : Selekcia
Vydavateľstvo : CooBoo
Počet strán : 384
Rozmer : 145×205 mm
Väzba : pevná s prebalom
Dátum vydania : 15. september 2017
Vekové odporúčanie : 12+
♚♚♚
America a jej príbeh nemal len jedno šťastne až naveky... Vráťte sa v zbierke poviedok do romantického sveta Selekcie a jej hrdinov. Skôr než Amberly prišla do paláca... Bola štvrtou, ktorá bola zamilované do prvého. Skôr než Maxon stretol dievča svojich snov... Bol priateľom kohosi iného. Skôr než Aspen otvoril svoje srdce niekomu novému... Bol odhodlaný bojovať o svoju prvú lásku. A skôr než sa Marlee mohla zapáčiť princovi... Bola zamilovaná do niekoho iného.
 ♚♚♚
Šťastne až naveky je zbierka poviedok zo série Selekcia ,kde nájdete priblížené udalosti zo života Amberly (počas účasti na Selekcii), Maxona (pred Selekciou a jeho pocity počas nej), Aspena (ktorý bol odhodlaný bojovať za lásku Americy), Marlee (jej stretnutie s Carterom a proces ich bičovania a ich záchrany). Kniha obsahuje ako bonus aj niečo o postavách Celeste, Lucy, deň ,keď America oznámila Maxonovi ,že je tehotná a čo sa stalo s tými najdôležotejšími účastníčkami Selekcie po súťaži. Každá tá poviedka a vlastne všetko ,čo som už pred tým hore spomínala má niečo do seba. Mne sa najviac páčili časti s Amberly, Maxonom, Celeste a ešte keď America oznamovala svoje tehotenstvo Maxonovi. 
♚♚♚
 Kniha ma zaujala hneď od začiatku. Spríjemňovala mi čas pred spaním ,ktorý som jej vždy venovala. Bola pútavá a veľmi pekná. Je obohatená aj o zopár ilustrácii ,ktoré sú skutočne nádherné. Všetky tie príbehy na mňa vplývali veľmi pozitívne a hlavne to ,že som sa opäť mohla vrátiť do úžasných čias čítania Selekcie a opäť sa takto stretnúť s mojimi milovanými hrdinami. Veľmi som si to užívala a dokonca som dostala chuť na rereading tejto série. Úplne ma to pokúša a stále mám túto chuť a neviem sa z nej dostať. Naozaj  je toto skvelá kniha. Rozhodne toto musí mať doma každý milovník Selekcie a prečítať si to. Je to fantastické. Keď som čítala prvý príbeh o Amberly ,tak som sa do toho dostala ,že mi potom bolo ľúto ,keď sa jej príbeh skončil. A čo musím ešte na záver dodať je ,že kniha má neskutočne krásnu obálku. Ja som sa celý čas nad ňou rozplývala. Naozaj je to brutálna obálka rovnako ako všetky knihy od Kiery. Táto autorka je proste skvelá. Ja osobne milujem jej štýl písania a ak ešte niekedy niečo napíše ,tak si to stopercentne prečítam. Verím ,že by to stálo za to. 
♚♚♚
Hodnotenie : 
Odporúčam : Jasné ,že áno.
Cena : 11,12 €
Objednávajte tu.

♚♚♚
Tak toto je ne dnes z tejto recenzie všetko. Dúfam ,že sa vám páčila. Budem rada ak tu opäť zavítate a pozriete sa čo je nové. Dovtedy sa majte pekne. Ahojte :D :D

Martina Karasová, Milujeme knihyŽiadne komentáre: