streda 31. januára 2018

WRAP UP - december 2017Ahojte :D :D
Milí čitatelia, vítam vás pri novom článku. V dnešnom WRAP UPe vám ukážem ,ktoré knihy som v decembri prečítala. Prečítala som 7 kníh. Toto je moja šťastná sedmička:

1. Búrka v impériu 
Prvou knihou ,ktorú som minulý mesiac prečítala je Búrka v impériu od mojej milovanej Sarah J. Maas. Neváhala som a predobjednala som si ju. Kniha je veľmi hrubá ale podľa môjho názoru ,aj veľmi dobrá. Plná napätia, akcie a tajomstiev. Búrka v impériu rovnako ako jej predchodkyne. ukrýva úžasný a prepracovaný svet ,ktorý pre nás Sarah J. Maas vytvorila. Recenziu na túto knihu si môžete prečítať tu.


2. Diabolik
Na túto knihu som sa veľmi tešila ,pretože som na ňu počula veľmi veľa chvály. A tak skončila v mojom košíku a na mojej poličke. Túto knihu som prečítala ako druhú niekedy v strede mesiaca. Zamilovala som sa do sveta aj do postáv. Diabolika si môžete prečítať aj ako StandAlone (teda bez pokračovania) ,aj keď budú aj ďalšie diely ,no ja by som ešte zo zvedavosti siahla ,aj po tých ďalších. Pokiaľ by ste chceli o knihe vedieť viac ,tak recenzia je tu.  


3. Zrádné srdce
Hneď po Diabolikovi som sa vrhnula  do knihy Zrádné srdce ,ktorá bola ešte vtedy novinkou. Falošný bozk sa mi veľmi páčil a hlavne ako autorka s nami vybabrala ,čo sa týka 2 hlavných mužských hrdinov. Niektorí asi viete o čom hovorím. Druhý diel bol super a pripravil pôdu pre ten posledný ,ktorý by mal výjsť buď vo februári ,alebo v marci tohoto roku. Teraz som si nie som celkom istá. Niekde som videla tak a potom zase inak. Recenzia tu.


4. Ódinovo dítě
Nad touto knihou som dlho váhala ,no nakoniec som si ju kúpila a som rada ,že som tak urobila Kniha ma príjemne prekvapila a stala sa jednou z mojich najobľúbenejších kníh. Recenzia tu.


5. Mrazivý oheň 
Toto je úplne posledná knihu ,ktorú som prečítala minulý mesiac a zároveň posledná kniha  ,ktorú som prečítala v minulom roku. Zo  všetkých kníh ,ktoré som v decembri prečítala ,ma táto kniha zaujala najmenej. Oproti ostatným knihám nebola dobre prepracovaná ako sa na fantasy svet patrí. To je škoda. Recenzia tu.

Skoro by som zabudla ešte na Dievča vo vlaku a Polibek v New Yorku ,ktoré som si tiež prečítala. Triler a vianočná romanca. Knihy na obrázkoch chýbajú ,pretože ich už nemám. Recenzie tu a tu.

Čítali ste niektorú z týchto krások ? Ak áno ,ktorú ? A ako sa páčila vám ? Toto je z dnešného článku všetko. Dúfam ,že sa vám páčil. Zatiaľ sa majte pekne. Ahojte :D :D

Martina Karasová, Milujeme knihy


Žiadne komentáre: