pondelok 29. januára 2018

BOOK HAUL - december 2017Ahojte :D :D
Milí čitatelia, vítam vás pri novom článku. Je tu trošku oneskorene nový Book Haul ,v ktorom vám ukážem knihy ,ktoré som si minulý mesiac kúpila alebo dostala. V decembri moja polička uvítala deväť  nových kníh. Z toho som si tri našla pod stromčekom. 

Ako prvé som si minulý mesiac objednala z Martinusu Diabolika, Mrazivý oheň , Zrádné srdce a Ódinovo dítě. Z týchto kníh ma najviac potešili Diabolik a Ódinovo dítě ,čo sa týka obsahu. Obálkou si ma získali najviac Diabolik, Zrádné srdce a Mrazivý oheň. A čo sa týka obsahu aj obálky ,tak to mám najväčšiu radosť z Diabolika od S.J. Kincaid. Recenziu na toto sci-fi nájdete tu. Potom mi pribudla celá séria všetkým chalanom ,ktorých som milovala ,ktorú ako som vyššie spomínala ,som dostala pod stromček. A nakoniec som si objednala posledné dva diely zo série Havraní kruhy (Plíseň, Síla) ,ktoré som si už neplánovala kupovať ,no Ódinovo dítě ma tak zaujalo ,že som neodolala a objednala si aj tieto dve knihy. 

Tieto knihy pribudli mne. Aké pribudli vám ? Môžete mi napísať dolu do komentárov. Toto je z dnešného článku všetko. Teším sa na vás opäť pri ďalšom. Zatiaľ sa majte :D :D

Martina Karasová, Milujeme knihyŽiadne komentáre: