sobota 21. januára 2017

Recenzie


Ahojte :D :D 
Vítam vás všetkých u novej recenzie. Dnešná recenzia bude ku knihe s názvom Následníčka, čo je už štvrté dielo spisovateľky Kiery Cass. Táto kniha je predposledným dielom zo série Selekcie.V tejto knihe už nezažíva svoje dobrodružstvá America Singerová ale jej dcéra Eadlyn Schreavová. Poďme si túto knihu predstaviť : 

Následníčka
Názov knihy : Následníčka
Originálny názov : The Heir
Autor : Kiera Cass
Diel v poradí : štvrtý
Vydavateľstvo : Cooboo
Počet strán : 280
Rozmery : 145×205 mm
Väzba : pevná s prebalom
Rok vydania : 2016
Vekové odporúčania 12+
Opis : Princezná Eadlyn už odmalička počúvala nekonečný príbeh o tom, ako sa jej mama s ockom zoznámili. Pred dvadsiatimi rokmi sa America Singerová zúčastnila Selekcie a získala si srdce princa Maxona. Odvtedy žili spolu šťastne... Pre Eadlyn bol ich romantický príbeh len rozprávkou. Netúžila ho napodobniť. Ako princezná si však nemôže robiť, čo chce. Neutečie pred vlastnou Selekciou – aj keď urputne namieta. Nečaká, že sa jej príbeh skončí romanticky. Možno sa však jednému mužovi podarí zmocniť sa jej srdca... a možno zistí, že jej „šťastne a naveky“ nie je len tajným želaním.
Moje okomentovanie príbehu : Predposledný diel tejto série ako som vám spomínala už nie je o Americe Singerovej ale o jej dcére princeznej a budúcej kráľovnej Eadlyn Schreavovej. V tejto knihe si princezná Eadlyn vo svojej vlastnej Selekcii vyberá ženícha ,ktorý ju má sprevádzať po jej ceste životom. Najprv Selekciu odmietala ale neskôr hlavne na konci knihy bola rozhodnutá v Selekcii pokračovať a nájsť lásku na celý život.
Moje odporúčania a dojmy : Na hl. postavu Eadlyn som si najprv nevedela zvyknúť ale postupom času som si na ňu zvykla a celkom som si ju obľúbila a musím vám povedať ,že tento príbeh ma časom hlavne v poslednej časti série Selekcie v Korune veľmi dojal. Táto kniha podľa mňa bola rovnako výborná ako celá séria. Kiera Cass opäť nesklamala. Rovnako ako všetky 3 knihy pred touto vám odporúčam aj túto knihu. Selekcia ju úžasná séria kníh , ktorá vám pokiaľ ste romantici a milovníci sci-fi stojí za to prečítať si ju.
Zakúpiť si ju môžete tu : http://www.martinus.sk/?uItem=236292
Knižný trailer: 

Hodnotenie : 

Toto je z dnešnej recenzie všetko dúfam ,že ste s ňou spokojní a ,že sa vám páčila. Ďalšia recenzia bude ku knihe s názvom Koruna teda k poslednej časti zo série Selekcie , ktorú vám prinesiem už čoskoro. Na záver vám chcem popriať ešte príjemné prežitie dnešného sobotňajšieho večera a teším sa na vás zas nabudúce dúfam ,že tu opäť zavítate. Zatiaľ sa  majte pekne. :D :D 

Žiadne komentáre: