piatok 7. júla 2017

Dotyk anjela


Ahojte :D :D
Milí knihomoli, milé knihomoľky, vítam vás pri novom článku (novej recenzii). Dnes máme škaredý, upršaný deň ,tak si ho poďme spríjemniť novým článkom. Niektorí z vás dnešok trávite možno pod perinou , s knihou (ako ja) alebo s netom. Dnešok je akurát stvorený na sedenie doma v chalupe.Dnes vám chcem predstaviť knihu ,ktorú som čítala  minulý víkend a je to kniha od rakúskeho spisovateľa Thomasa Brezinu narodeného vo Viedni ,ktorý aktuálne žije a pracuje v Londýne. Thomas Brezina je od roku 1989 spisovateľom pre mládež, napísal viac ako 100 kníh ,ktoré boli preložené do 30 jazykov a dokonca v Číne sú jeho knihy už roky na prvých miestach v rebríčkoch najpredávanejších kníh. A dnes vám poviem svoju recenziu o jednej z jeho množstva kníh, o Dotyku anjela ,vydanej vydavateľstvom Fragment.

Dotyk anjela
Názov knihy : Dotyk anjela
Originálny názov : Amy Angel
Vydavateľstvo : Fragment
Rok vydania : 1.vydanie-2008, 2.vydanie-2014
Počet strán : 352
Rozmery : 145×210 mm
Väzba : brožovaná
Cena : 6,99 € (nájdete ale aj za 5,31 €)
Opis : Ten, kto nám ukáže zázraky, sa nám často javí ako anjel. Niekedy to možno aj je anjel – hoci má oblečené rifle a vyťahané tričko… Amy sa ničím neodlišuje od svojich rovesníčok. Jej najtajnejším želaním je získať podpis od svojho idola – speváka Matta M. Podarí sa jej dostať až do jeho bezprostrednej blízkosti, no toto stretnutie má katastrofálne následky. Krátko nato Matt vo svojom novom športovom aute havaruje a upadne do kómy. Môže za to Amy? Jej nudný život úplne vybočí zo zabehaných koľají. A zrazu sa niečo mihne v rohu jej izby…
Bližší obsah : Amy je mladé dievča, nespokojné so svojim vzhľadom. Je hanblivá a zamilovaná do speváka Matta alebo do predstavy o ňom. Matt je drzý, arogantný a zatrpknutý. Keď  životy Amy a Matta pretnú, dúfajú ,že sa viac krát nestretnú. Matt však krátko po ich stretnutí havaruje na aute a padne do kómy. Potom má čas 14 dní aby zbeleli jeho čierne krídla ,ktoré mu boli pridelené a to tak ,že bude vykonávať dobré skutky, pomôcť mu s tým môže len ten kto sa ho dotkol ako posledný. A to je hádajte kto ? Amy. Amy sa po jeho autonehode obviňovala z toho ,že za to môže ona a neskôr príde na to ,že nie. Amy Mattovi bude pomáhať aby robil dobré skutky a mohol sa tak vrátiť späť do svojho tela. Čo si však títo dvaja neuvedomujú je, aké puto sa medzi nimi časom vytvorilo a to ,že jeden druhého navzájom menia k lepšiemu a otvárajú si navzájom oči. Dostane sa Matt z kómy ? To zistíte jedine v tejto knihe.
Môj názor, odporúčanie : Táto kniha ma vtiahla do deja hneď od začiatku. Vôbec som nečakala ,že tá kniha bude taká dobrá. Pri jej čítaní som ani nevnímala čas vôkol seba , ani som nevnímala ,že je už pol 1 ráno ,keď mi chýbalo 50 strán do konca knihy. Priala by som si keby bol k nej aj 2.diel. Podľa mňa je táto kniha skvelá. Prečítala som ju za 2 dni ale keby som ju nezačala čítať neskoro ,tak by som ju prečítala aj za 1 deň. Rozhodne odporúčam milovníkom podobnej literatúry ale aj ostatným. Príde mi to ako new adult literatúra, takže by ju mohli čítať čitatelia aj od 13 napr.
Objednávajte tu : Panta Rhei , Martinus ⇛  tu je ešte lacnejšia !!!

Hodnotenie :
Odporúčam : ÁNO
Toto je už z dnešného článku všetko, dúfam ,že sa vám páčil. Názor mi určite napíšte do komentárov. Teším sa na vás opäť nabudúce. Zataľ sa majte pekne a cez víkend si poriadne oddýchnite. Ahojte :D :D 
Žiadne komentáre: